четверг

Які професії є після 9 класу?Для того, щоб стати лікарем або, наприклад, фахівцем зі зв’язків з громадськістю буде потрібно отримати вищу освіту. Але що робити, коли бажання працювати за даними напрямками навчання немає, а за плечима всього 9 класів школи? Які професії є після 9 класу? Закінчуючи 9 класів школи, практично кожен випускник задається цим питанням. Воно й зрозуміло питання, куди піти вчитися актуальний для кожного.
І думка більшості суспільства нашої країни впевнено скаже, що ні про яких професіях після 9 класу думати не варто, що головне завдання випускника школи продовжити навчання в 10 і 11, а далі вступити до інституту. Але чи так це насправді? Невже всім дорога тільки до вищих навчальних закладів? Звичайно, ні! Тоді які ж професії після 9 класу може запропонувати нам роботодавець вже сьогодні?
Насправді, їх багато. До професій після 9 класу можна віднести цілий ряд закритих в організаціях нашої країни посад.
Навчальні заклади сьогодні не вчать на менеджерів з продажу, а адже саме ці співробітники є ключовими кадрами в будь-якої комерційної організації. Так уже повелося, що за статисткою, більшість менеджерів з продажу мають окоченев середню професійну або вищу освіту, але в реальності, працювати за професією продавця в офісі будь-який з нас може і після 9 років навчання в школі. Якщо ви вважаєте, що цю спеціальність можна віднести до професії після 9 класу для дівчат, то, почасти, ви будете праві, але, знову ж, тільки по статистиці.
Насправді ж, хорошим продавцем в офісі може бути як жінка, так і чоловік. Не хочете працювати менеджером з продажу, цікавить щось інше? Професії після 9 класу на цьому не вичерпані. Співробітників в області клінінгу, робітників без освіти, фахівців в області установки вікон, миття машин, двірників і по ряду інших напрямків завжди раді бачити сотні організацій нашої країни. Хочете чогось більшого?
Робота за вищевказаними напрямками вам не підходить? Тоді буде потрібно піти вчитися. Але хто сказав, що для отримання професії після 9 класу знадобиться витратити 5 років? Навчання може бути короткостроковим і займати не більше 3х років. За цей час ви освоїте програму 10 та 11 класів школи і отримаєте гідну кваліфікацію.
Як? Дуже просто!
Поступово на навчання в коледж, технікум або училище. Саме таких фахівців випускників ссузів і ПТУ сьогодні і не вистачає на ринку праці. Середні професійні навчальні заклади зможуть запропонувати прекрасній половині людства цілий ряд напрямів навчання.
До професій після 9 класу для дівчат, які відкриті в Новосибірську і практично в будь-якому місті нашої країни відносяться такі, як: і ін Цікавитесь механізмами, готові працювати зварником, фахівцем у галузі металообробки? Тоді професії після 9 класу для юнаків, які пропонують ПТУ і ссузів кожному випускнику школи це те, що вам потрібно. До них можна віднести: та ін І, звичайно, це далеко не всі професії після 9 класу для дівчат і юнаків нашої країни.
Це лише мала частина навчальних напрямів, куди піти вчитися може будь-який випускник школи. Більш того, після 9 класу практично кожному відкритий широкий перелік курсів і напрямків підготовки, які обов’язково допоможуть вам отримати одну із затребуваних професій. Хочете стати перукарем, фахівцем з масажу, манікюру, косметологом, візажистом, стилістом? Не проблема! Записуйтеся на відповідні курси і всього через кілька місяців робота ваша відмінний варіант професій після 9 класу для дівчат.
Хочете стати програмістом, фахівцем в галузі створення сайтів, дизайнером записуйтеся на курси програмування, seo або дизайну хороший варіант професій після 9 класу для дівчат і юнаків. Підводячи підсумки, стає очевидно, що сучасний ринок праці потребує найрізноманітніших фахівцях.
І далеко не в кожній галузі потрібно диплом про наявність вищої професійної освіти. Більш того, випускники з робочих спеціальностей сьогодні на вагу золота. Саме ці професії після 9 класу можна отримати всього за кілька років навчання.
Вже через 2 роки навчання в ссузів або ПТУ ви зможете приступити до практики на одному з підприємств міста, отримувати навчальну стипендію, безкоштовне харчування на весь час навчання та багато іншого. І навіть якщо одного разу ви передумаєте працювати за фахом, професій після 9 класу досить, щоб змінити профіль діяльності швидко і ефективно. Ну і, звичайно, пам’ятаєте, що будь-який рівень освіти можна значно поліпшити, вступивши на навчання на курси або пройшовши відповідний тренінг.
Яку професію обрати після 9 класу? Це питання неоднозначне, але точно можна сказати, що серед напрямів навчання та підготовки випускників шкіл чекає безліч цікавих спеціальностей, а вибрати слід ту, яка вам найбільш цікава. Не можете визначитися самі? Порадьтеся з однолітками, відвідайте дні відкритих дверей навчальних закладів, дізнайтеся більше про цікаві вам професіях, поспілкуйтеся з батьками і тоді ви зможете зробити свій вибір правильно. Все в ваших руках!

Комментариев нет:

Отправить комментарий